0232 362 54 54 info@karsiyakagoz.com

Hastamızdan Teşekkür Mektubu

Sevgili Karşıyaka Göz Hastanesi Yönetimi,

İsmim Gül Günbaş, Ankara’da yaşıyorum. Yaklaşık 9 ay önce sol gözümde oluşan retina yırtığı sebebiyle Ankara’daki göz doktorum lens takmıştı. İzmir’de yaşayan kızımı görmeye geldiğim gün ne yazık ki bu gözümde hayatımda hiç yaşamadığım kadar büyük bir ağrı oluştu. Ankara’daki doktorum gözümün özel bir göz olması sebebiyle kendisi haricinde hiçbir doktorun müdahale etmemesini istemişti ancak ağrım dayanılmaz bir seviyeye ulaştığı için çekinerek Esin Hanım’dan randevu aldım.

Açıkça söylemeliyim ki Ankara’daki doktorumdan başka hiçbir doktora kendimi emanet edemeyeceğimi düşünüyordum ancak hastanenizde tedavi gördükten sonra ne kadar önyargılı olduğumu anladım. Esin Hanım mucize bir doktor, hayatım boyunca böyle güler yüzlü, her soruma tatminkar cevap veren, hem uzmanlığı hem de insanlığı bu kadar eşsiz olan, hastasına bu denli güven veren bir doktor görmemiştim.

Gözümdeki ağrı sebebiyle cihaz ile değil de eliyle gözümün tansiyonunu ölçen, hastası için başka illerden ilaç getirip ilaç karışımı hazırlayan, bu süreçte benim ağrım için en az benim kadar üzülen, gözümdeki türlü türlü birçok rahatsızlıkları tek bir muayenede çözen Türkiye’nin, canım ülkemin gurur kaynağı canım doktorum Esin Hanım; her şey için çok teşekkür ederim, hakkınızı ödeyemem.

Ek olarak; kadın ve erkek hemşirelerden güvenliğe, yemek getiren arkadaşlarımdan temizlik yapan personele kadar ilgi, alaka, şefkat, merhamet yuvası hastanemize çok teşekkür eder saygı ve selamlarımı iletirim. Gül Günbaş

Bir cevap yazın